תיקון אופניים בנתניה

תיקוני אופניים בנתניה

זקוקים לתיקון אופניים חשמליים ? מבולבלים ולא יודעים אל מי לפנות בטיפול ותיקון אופניים חשמליות בנתניה והסביבה ? בדיוק בשביל זה אנו כאן בעבורכם !

מעבדת שרון טק – המתמחה במתן שירותי תיקון אופניים חשמליות ותיקון קורקינט חשמלי בנתניה גאה להציג בפניכם את הבחירה הנכונה בשירות מעולה ללא פשרות ...

 עמידה בזמנים - מהירות ויעילות הן חלק בלתי נפרד משירותי מומחי המעבדה, שכן אנו מבינים את צורכי לקוחותינו לשמירה על זמנם היקר. על כן, שירותי המעבדה נעשים ביעילות רבה ומהירות (מבלי לפגום במקצועיות כמובן) על ידי צוות של מומחים הפועלים לכדי טובת הלקוח ושמירה על נוחיותו והנאתו מטיב איכות ומהירות השירות.

 מיומנות וניסיון עשיר – אנו פועלים בתחום תיקוני אופניים חשמליים וכלי רכב חשמליים מזה שנים רבות, על כן לרשותנו מידע נרחב, ניסיון עשיר וותק רב בתחום – כל אלו מספקים לנו כוח רב בזיהוי בעיות, איתור תקלות וכמובן מתן מענה ראוי ומקצועי בטיפול מושלם לבעיות באופניים חשמליות וכלי רכב חשמליים שונים.

 חלפים מקוריים ואיכותיים – במעבדת שרון טק, נעשה שימוש יום יומי בחלפים מקורים, חלקים מיוחדים ואף ייצור עצמי ייחודי ובלעדי של חלפים על פי צורכי הלקוח, על כן תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בתיקון אופניים חשמליות בנתניה אצל המומחים של מעבדת שרון טק, אתם מקבלים איכות ומקצועיות !

 שירות אדיב, אמין והוגן - אנו במעבדת שרון טק מאמינים כי מלבד לשירות המקצועי המוחלט אנו מחוייבים להתנהל אל מול לקוחותינו באדיבות, אמינות והוגנות, על כל מכלול שירותינו המקצועיים מתקיימים אך ורק בשקיפות מלאה ובאמינות מוחלטת כלפי לקוחותינו. מגוון שירותים תחת קורת גג אחת – במעבדתנו תוכלו ליהנות מ : תיקון אופניים חשמליות (לכל סוגי אופניים), פיתוח וייצור סוללות ליתיום, התאמת מידות אופניים, החלפת מצבר, החלפת סוללה, (סוללות ליתיום), תיקון סקייטבורד חשמלי, תיקוני קורקינט חשמלי לילדים וקורקנטים בנתניה, תיקון אופניים כללי, תיקון סוללות ליתיום ועוד...

 פיתוחים ושדרוגים - מעבדת שרון טק פועלת נמרצות על מנת להתאים לקהל לקוחותיה את מיטב הפתרונות היעילים והמתקדמים בתחום המכניקה והאלקטרוניקה המתקדמות אשר יותאמו בדיוק לצורכיהם ולרצונותיהם (כמובן שתוך התאמה בטיחותית מדויקת לאופניים המיועדות) על כן, בתחום פיתוחי המעבדה, תוכלו ליהנות מרכישת סוללות בהתאמה אישית המיוצרות במעבדת שרון טק כחלק בלתי נפרד מהתאמת הסוללות והחלפים לצורכי לקוחותינו..

 איסוף מבית הלקוח – אם נתקעתם במצב אשר איננו מאפשר לכם את ההגעה אל מעבדתנו, או שמא זקוקים אתם לחילוץ בשטח, המומחים של מעבדת שרון טק זמינים בעבורכם ! אנו נגיע אל מיקומכם ונבצע עבורם איסוף אל מעבדתינו שירות יעיל ואישי (במקרים מיוחדים ובתוספת תשלום ).

צרו עמנו קשר כבר עכשיו בטל' : 053-4446144 או בקרו אותנו בכתובת - ברחוב המסגר 14 איזור תעשיה הישן בנתניה.