מעבדת תיקונים ניידת

כל מי שנעזר באופניים ככלי תחבורתי, וגם מי שרוכב למטרת ספורט ובילוי, יודע שתחזוקה של אופניים היא לא עניין של מה בכך. כל זוג אופניים, גם אלו שנחשבים איכותיים ועמידים, עשויים מפעם לפעם להתקלקל. תקלות וקלקולים שונים ומשונים עשויים להתרחש ולגרום לאופניים להיות בלתי שימושיים. אמנם פעמים מדובר בתקלה קלה, שרוכב בעל ידיים טובות יוכל לפתור אותה בכוחות עצמו, ולהחזיר את כלי הרכב שלו למצב תקין. אך יש מקרים אחרים בהם התקלה היא משמעותית יותר, ובשביל לבצע תיקון חייבים ידיים מקצועיות של מי שעוסק בתחום של תיקוני אופניים. כמו כן, במקרים רבים נשבר חלק, ואז אין מנוס כי אם לבצע החלפת חלקים באופניים. כאן מוכרחים איש מקצוע שיש ברשותו חלקי חילוף לאופניים. מעבדת תיקונים ניידת  תגיע עד אליכם, תסייע בפתרון יעיל ומידי.

שלב ראשון - מהי התקלה?

אם באופניים מכניות כך, באופניים חשמליות וודאי. מכיוון שככל שמכשיר מורכב יותר כך הקלקולים שלו מאתגרים יותר ומצריכים טיפול מקצועי יותר. ואכן, אופניים חשמליים שמתקלקלים מחייבים פנייה אל מעבדת תיקונים מקצועית, שם יפגשו את האופניים ואת הרוכב המתוסכל טכנאים מקצועיים, כאלו שמכירים את האופניים החשמליים על כרעיו ועל קרבו, ומשכך יש להם יכולת לבצע את התיקון הנדרש על הצד הטוב ביותר. במקרה של תקלה או קלקול יבחן בעל המלאכה את האופניים ויאתר את מקור התקלה. לאחר שהוא ישים את האצבע על החלק התקול או על הסיבה לכך שהאופניים אינן פעילים, אפשר יהיה להמשיך הלאה.

שלב שני – בוחרים את דרך התיקון.

יש מקרים בהם ניתן לבצע את התיקון במספר דרכים, כאשר טכנאי אופניים מוסמך יציע את האפשרויות בפני בעל האופניים. והוא זה שיבחר על פי ראות עיניו ובהתאם להמלצות של איש המקצוע, את שיטת התיקון הרצויה עבורו. בשביל לבחור את התיקון יש להתחשב בשני קריטריונים.

  1. עלות התיקון – תיקונים כרוכים בעלות כספית. ככל שמדובר בתיקון מורכב יותר, הדורש עבודה רבה יותר מאיש המקצוע, או שמדובר בחלפים יקרים יותר כך עלות התיקון תגדל. לפני ביצוע התיקון על הלקוח להחליט האם הוא מעוניין לבצע תיקון בעלות כזו. יש מקרים בהם העלות הגבוהה עשויה להשפיע על החלטה, בדבר רכישה של אופניים אחרים או קורקינט חשמלי במקום לתקן את הקיימים....
  2. איכות התוצאה – מה תהיה התוצאה לאחר התיקון? האם החלפת חלקים תהיה יעילה? יש פעמים בהם גם לאחר ביצוע תיקון, האופניים לא יחזרו להיות חדשים כפי שהיו. ואז ייתכן כי לא שווה לבצע את התיקון. ויש לבחון אפשרות אחרת יעילה יותר.

הלקוח ישקול את הנתונים כפי שיציג אותם הטכנאי, ובהתאם הוא יוכל לקבל החלטה נבונה, בדבר תיקון בעלות סבירה שהאיכות שלה תשביע את רצונו. כך שההשקעה הכספית תתברר כשווה, והאופניים יוכלו לשמש אותו עוד זמן רב.

שלב שלישי – ביצוע תיקון

לאחר קבלת החלטה יבוצע תיקון אופניים חשמליים באיזור השרון כנדרש. טכנאי מקצועי יגיע לשטח עם מעבדה ניידת, ויבצע בעת הצורך החלפת סוללות וכן תיקוני מנוע חשמלי. אמנם ניתן להיסחב עד למעבדה, אך  אם הנכם מחפשים להקל מעל עצמכם, תוכלו לבחור כי מעבדה ניידת תגיע אליכם. חשוב לברר על הגעה מהירה למקום בו אתם נמצאים באזור נתניה והסביבה. כך יתבצע התיקון בצורה מהירה על הצד הטוב ביותר