סוללות ליתיום בהתאמה אישית לפי צורכי הלקוח בכל צורה וגודל

 

ללא מעט אנשים בארץ יש אופניים חשמליים או קורקינט חשמלי, הטרנדים הלוהטים בתחום התחבורה, הפועלים באמצעות מנוע חשמלי. את האנרגיה החשמלית שלהם הם מקבלים  מסוללות ליתיום.

 

קצת מידע על סוללות ליתיום

סוללות ליתיום אינן המצאה חדשה, הן קיימות עוד מתחילת המאה הקודמת, אך עם השנים נעשה בהן יותר ויותר שימוש. חברת SONY הייתה החברה הראשונה שהחלה לייצר את הסוללות הללו, ולאחריה חברות אחרות. לסוללות ליתיום רמת אנרגיה גבוהה, ולכן הן מחזיקות מעמד לזמן רב, והן גם קלות משקל. בנוסף, אלה הן סוללות אשר אינן פוגעות באיכות הסביבה. לעומת זאת, לא פשוט להעריך את חיי סוללות הליתיום. ישנן הפועלות יותר זמן וישנן הפועלות פחות זמן. כאשר מדובר באופניים חשמליים למשל, קשה יהיה לצפות מה יהיה אורך חיי הסוללה. לכל סוללת ליתיום ישנו תא המספק מתחים חשמליים ברמות וולט שונות. את הסוללות הללו רצוי לאחסן במקומות קרים, על מנת למנוע הליך של התנוונות. כאשר מדובר באופניים, יש לטעון את הסוללות בזמן שהן מאוחסנות אך רק עד מחצית הקיבולת לערך או אפילו במקצת פחות זמן. סוללות הליתיום הינן בעלות עוצמה רבה  ותוחלת חיים ארוכה, ולכן הן מתאימות לאופניים וקורקינטים.

כיצד מתאימים את סוללות הליתיום לצרכיו של הלקוח?

בראש ובראשונה, כאשר פונים לבית עסק כמו שרון טק, העוסק בתחום תיקון קורקינטים ואופניים חשמליים, חשוב לדעת שמועסקים בו אנשי מקצוע מנוסים ובקיאים בתחום, בעלי תודעת שירות גבוהה. כיוון שהאופניים ממנועים באמצעות סוללת ליתיום, יש להתאים לכל אחד מהם את הסוללה הייעודית לו. אנו בשרון טק לא רק מתקנים סוללות ליתיום או מוכרים אותן, אלא מבצעים התאמה אישית כך שהסוללה תתאים על הצד הטוב ביותר לצרכיהם של הלקוחות. כאן תוכלו למצוא סוללות בכל מתח ובכל קיבולת: סוללות 52V, 60V, 72V, 74V וגם 96V.

אצלנו גם תוכלו לרכוש תאים סיניים איכותיים וזולים כמו גם תאים מקוריים של מיטב היצרנים כמו SAMSUNG, PANASONIC, CHEM, LG, SDI, ו SANYO. בשרון טק, ניתן גם למצוא אפשרות התאמה לקופסא מיוחדת, תיק או למשולש האופניים הנמצא בצד האחורי שלהם.

 

יתרונה של מעבדת שרון טק

חברת שרון טק, היא בין החברות המובילות בתחומה באזור המרכז. שרון טק מציעה ללקוחות תיקונים לאופניים חשמליים, קורקינטים ורכישת סוללות ליתיום המתאימות לכל לקוח. סוללות בכל גודל, קיבולת, וצורה. הסוללות מתאימות הן לנסיעה במהירות נמוכה, כגון סוללות 24 וולט, כמו כן, אנו מוכרים סוללות בעלות מתח של 36 וולט, הנחשבות לחזקות מאוד וסוללות עם מתח של 48 וולט, המאפשרות נסיעה מהירה יותר לטווחים ארוכים. כל הסוללות ללא יוצא מן הכלל, הן בטיחותיות ואיכותיות, ולכן, הן ישרתו את הנוסעים על אופניים או קורקינטים למשך זמן רב. והיה ודבר מה השתבש עם הסוללה, הגיעו אלינו ואנו נדאג לתקנה