תיקון אופניים חשמליות | רכב חשמלי בנתניה

אופניים חשמליות נתניה

תיקון אופניים חשמליות – מדוע הפך "כלי" זה לכלי התחבורה המוביל בעולם ? בשנים האחרונות עדים אנו למגמת שינוי מהותית בדרכי השינוע היום יומיים של בני האדם בארץ ובעולם.

שינוי זה הנובע הן מהצורך הברור לצמצום ראוי בפליטת גזים ועשן רעילים אל הסביבה והן מהצורך הבסיסי באפשרות שינוע נוחה, מהירה, חסכונית ויעילה, הם אלו אשר הובילו את הייצור ההמוני ואת הדרישה הרבה לאופניים חשמליים כפתרון מושלם וראוי לבעיות אלו. כך שניתן לראות בבירור כי אופניים חשמליות "כבשו" את הכבישים והשתלטו על כל דרכי השינוע החדישות ברחבי העולם.

כאשר לצידם של סוגי האופניים הללו ניתן לראות גם את פיתוחי הסקייטבורד חשמלי ואף קורקינט חשמלי לילדים.

אז אם גם אתם מעוניינים להצטרף ל"מהפכה הירוקה" וליהנות מכלי רכב יעיל כגון אופניים חשמליות, מהיר ונוח לתפעול אשר אינו דורש מכם הוצאה גדולה של כסף, הרי שכדאי להבין ראשית מה הן הבעיות העלולות להתקיים (באופן טבעי) בתפעולו ותחזוקתו... אחזקה ראויה, שיפורים ושדרוגים וכמובן תיקוני אופניים חשמליים ... האופניים החשמליים פועלים על מכניקה פשוטה ואיכותית המשלבת את קיומן של סוללות הליתיום, מצבר ועוד.

על מנת לשמור באופן מקצועי ונכון על "חיי האופניים החשמליות שברשותכם" יהיה עליכם להתאים את מידות אופניים, לשמור נכונה על איכות המצבר (בכל סוגי אופניים), לדאוג לטעינה נכונה של הסוללה (סוללות ליתיום). ובשעת הצורך כמובן לא לשכוח שאת תיקון אופניים חשמליות עושים רק אצל מיטב המומחים המובילים והמקצועיים בתחום תיקון אופניים חשמליות ! אל מי פונים וכיצד מבטיחים טיפול איכותי, בטיחותי ואמינות ללא פשרות ? מעבדת שרון טק, הממוקמת ברחוב הקדר  איזור תעשיה הישן 8 בנתניה (צמוד לספא קוראל) פועלת במתן שירותי תיקון אופניים חשמליות מקצועיים לקהל לקוחותיה מזה שנים רבות, באמינות, שקיפות ומקצועיות ללא פשרות.

כחלק משירותי המעבדה תוכלו למצוא גם מגוון נרחב של שירותים הכוללים בין היתר :

 סוללות ומצברים.

 התאמה והכנה של סוללות ייחודיות מותאמות לצורכי הלקוח וכמובן לסוג האופניים.

 תיקון אופניים חשמליות בנתניה.

 תיקון סוללות ליתיום בנתניה.

 תיקון קורקינטים בנתניה.

 מכירת חלקי חילוף בקרים ועוד.

מעבדת שרון טק הינה מעבדה מובילה ונבחרת לשירותי תיקון אופניים חשמליות וקורקינטים בנתניה והסביבה המאפשרת לקהל לקוחותיה ליהנות משירות אמין, אדיב ומקצועי בשקיפות מלאה במחירים הטובים והמשתלמים ביותר.

אנו מאמינים כי מסירות הצוות המקצועי בשילוב השימוש בחומרים, חלפים וחלקים איכותיים ומקוריים הם ההופכים את עבודתנו למקצועית ומובחרת ועל כן אין אנו מוותרים על טיב איכות השירות לעולם !

ליצירת קשר, פרטים נוספים ותיאום תיקון \ טיפול חייגו : 053-4446144