תיקון אופניים חשמליות | קורקינט חשמלי | מעבדת שרון טק נתניה

מעבדת שרון-טק

מזמינים אתכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים מקצועיים, חילוצים, אודות המומחים של מעבדת שרון טק – הממוקמת ברחוב המסגר 14  איזור תעשיה הישן בנתניה והגעה עד לבית הלקוח במקרים מיוחדים וכמובן תיקונים מהירים, שכן אנו מאמינים כי שירות מעולה ואמין הינו הדרך הנכונה והבטוחה להצלחה ולשביעות רצון מוחלטת מצד לקוחותינו !

על כן חרטנו על דגלנו את כללי השירות הבאים :

 שירות מקצועי ללא פשרות!

 יעילות, מהירות ועמידה בזמנים לטובת צורכי לקוחותינו.

 שקיפות ואמינות בכל טיפול ותיקון.

שמירה על איכות המוצרים ורמת החלפים.

וכמובן הגינות מוחלטת לצורך שביעות רצון מוחלטת של לקוחותינו 100%.

חברת שרון טק הפועלת בתחום תיקוני קורקינטים ואופניים חשמליות בארץ מזה שנים רבות, הינה מעבדה ראשית ומרכזית הנחשבת למובילה ואף פורצת דרך בתחום התיקונים.
מומחי המעבדה הינם בעלי מקצוע מיומנים ומוכשרים אשר הוסמכו לצורך עבודתם האמינה והמסורה באופן מקצועי ומוקפד ללא פשרות.

אנו, בחברת שרון טק – המעבדה המרכזית, מאמינים כי לכל בעיה (טכנית וחשמלית) ולכל צורך ישנו מענה ראוי ומקצועי אותו ניתן להתאים ללקוח באופן מושלם.

על כן בין שירותי המעבדה לתיקון אופניים חשמליות וקורקינטים בנתניה, תוכלו למצוא גם את מגוון השירותים הבאים :

 תיקון אופניים חשמליים – תיקון אופניים חשמליים בנתניה הוא ללא ספק סימן ההיכר של חברתנו, שכן המקצועיות בה אנו פועלים והמהירות לטיפול מסוג זה, מתקיימות באופן מוחלט על ידי צוות המומחים במעבדתנו.
כך שבכל מקרה וצורך של תיקון אופניים בנתניה, הרי שהמומחים שלנו עומדים לרשותכם, בזמינות מלאה ואדיבות מוחלטת.

תיקון סוללות ליתיום – מחפשים מעבדה מקצועית אשר תאפשר לכם תיקון סוללות ליתיום בנתניה או שמא את רכישתם של סוללות ייחודיות המותאמות לצורכיכם ורצונותיכם ? הגעתם למקום הנכון ! אנו בשרון טק עוסקים בתיקון מקצועי של סוללות ליתיום לצד ייצור עצמאי מקצועי של סוללות חדישות וייחודיות על פי צורכי הלקוח.

תיקון קורקינט חשמלי – כאשר מדובר בכלי התחבורה שלכם, המוביל אתכם מנקודה לנקודה במהרה ובבטיחות, הרי שאין ספק שלשם תיקונו הראוי יש לפנות אל מיטב המומחים בתחום ! במעבדת שרון טק, תוכלו ליהנות מתיקון קורקנטים בנתניה והסביבה אשר מתקיים תחת פיקוח מקצועי ומתבסס על חלפים איכותיים ויוקרתיים.

מכירת אביזרים נלווים – במעבדת שרון טק תוכלו לרכוש בין היתר : בקרים, מצברים, סוללות, מטענים ,פנסים, צופרים, אזעקות, אביזרים משלימים ועוד.

תיקון מטענים – שירותי המעבדה שלנו כוללים גם את שירות תיקוני המטענים הן בעבור: סקייטבורד חשמלי, קורקינט חשמלי לילדים, אופניים חשמליות, וכלל סוגי האופניים והקורקינטים.

זקוקים לתיקון אופניים חשמליות בנתניה ?

תיקון סוללות ליתיום בנתניה או תיקון קורקינט חשמלי וכיוב' ? חייגו עכשיו אל המומחים שלנו 053-4446144